Slow Life: How to find your own, slower pace

Chaos, natłok myśli, gonitwa, stres. To tylko kilka symptomów, które odczuwamy w codziennym życiu. Często nie potrafimy skupić się na tym co ważne, cieszyć się małymi sprawami i przestać denerwować rzeczami na które nie mamy wpływu. Czy zatrzymanie się jest możliwe?

Read more

Green Clean: With summer just around the corner, it’s high time to get rid of that unnecessary fat… from the kitchen!

Poznaj sprytne sposoby, które pozwolą wyczyścić kuchnię, zatłuszczone powierzchnie i sprzęt AGD łatwo, skutecznie i w sposób bezpieczny dla zdrowia oraz środowiska.

Read more

Green Clean: Learn the List of Substances That Can Be Toxic While Cleaning

Szkodliwe środki czystości to prawdziwa zmora naszych czasów. Toksyczne płyny, trujące detergenty codziennie używane podczas sprzątania mają destrukcyjny wpływ na zdrowie nie tylko sprzątającego, ale także innych domowników, w tym dzieci i zwierząt domowych. Trudno nie wspomnieć tu również o katastrofalnym działaniu chemicznych czyścideł na środowisko naturalne, do którego finalnie one trafiają, a także na wszelkie żyjące w nim organizmy. Jednym słowem – zagłada w imię czystości.

Read more

Are you pregnant? these cleaning products are safe for you.

Ciąża to nie choroba i jeśli przebiega prawidłowo, to aktywność fizyczna w formie sprzątania nie jest niezalecana. Pamiętać należy tylko o wyborze środków czystości, które będą bezpieczne zarówno dla matki jak i dla płodu.

Read more

tag us!

#LetItInAndFACEIT